• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj skarby Bałkanów
Półwysep Bałkański jest aktualnie zaliczany do zdecydowanie najbardziej interesujących części Europy. Pomimo tego, że historia znajdujących się w nim krajów zazwyczaj nie jest prosta – w końcu całkiem niedawno toczyło się tam kilka wojen – to jednak aktualnie jest to w pełni bezpieczny region który będzie dodatkowo rewelacyjną propozycją dla każdego, kto tylko chce wybrać się na rzeczywiście wymarzone wakacje.
Niezwykle ciekawym i równocześnie trochę niedocenianym krajem bałkańskim jest Serbia. Sama jego kultura potrafi być niezwykle fascynująca, gdyż Serbowie – tak samo jak Polacy – zaliczają się do ludów słowiańskich, przez co chociażby w ich języku usłyszymy bardzo wiele znajomych słów. Z drugiej strony na Bałkanach od wieków ścierały się ze sobą różne kultury, co jednak uczyniło z Serbii jeszcze ciekawsze miejsce do zwiedzania. Sama tylko jej stolica, Belgrad, może zaoferować bardzo wiele wspaniałych zabytków które na pewno zachwycą każdego miłośnika historii.
Oprócz tego Serbia jest również krajem oferującym niesamowite krajobrazy, z powodu których wakacje tu sprawią każdemu z nas jeszcze więcej przyjemności. Jak najbardziej warto nieco się nią zainteresować, gdyż na pewno jest to kraj godny poznania!

1. Tutaj

2. Otwórz link

3. Sprawdź stronę

4. Kliknij i zobacz

5. Kliknij dla szczegółów

Categories: Podróże

Comments are closed.