• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kluby Książki: Spotkania Dla Miłośników Literatury

Różne gry strategiczne dosłownie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród miłośników szeroko rozumianej wirtualnej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. W końcu tytuły takie dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy praktycznie od zera; w wielu przypadkach może to być dość trudne, bowiem każdy gracz musi przy nich dbać o bardzo wiele najróżniejszych rzeczy, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. W chwili obecnej rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj sprawnie działającej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co rzecz jasna nie jest niczym prostym. Należy tu bez przerwy troszczyć się na przykład o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, więc spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak w czasie prowadzenia prawdziwej firmy. Dodatkowo, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie potrafi być niezwykle ciekawym tematem. Z drugiej strony świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Czytaj dalej

2. Wejdź

3. Tutaj

4. Zobacz stronę

Pisanie Opowiadań: Twoja Kreatywna Pasja

Categories: Hobby

Comments are closed.